O mnie

POZNAJ ZE MNĄ ŚWIAT PIĘKNA

Pozwól siebie poznać a ja wydobędę Twoje piękno!


Zapraszam Cię do świata urody, do świata, który bez kobiet takich jak TY pewnie nigdy by nie zaistniał, do mojego świata, osoby która wykonuje swój zawód z prawdziwą pasją starannością i zaangażowaniem.

 

Pragnę abyś za każdym razem kiedy tylko spojrzysz w lustro widziała wspaniałą, pewną siebie kobietę. Tak ta kobieta, która uśmiecha się widząc swoje odbicie w lustrze to właśnie Ty. Razem jesteśmy w stanie tego dokonać, wydobyć to co jest piękne i zminimalizować to z czego nie jesteś zadowolona.


W wyniku wieloletniej pracy i poszukiwań oraz pasji i wykształcenia przeszłam przez cały zakres kosmetyki i kosmetologii aby  odkryć swoją prawdziwą miłość zawodową Makijaż Permanentny.
 

Permanent make up artist - Monika Miedzińska

Tej dziedzinie poświęciłam się bez reszty, obserwując jak wiele radości swoją pracą mogę dać innym ludziom. To jest to co mnie napędza do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji i umiejętności, nieustannie szkoląc się u najlepszych w tej branży.

 

Bardzo istotny w mojej pracy jest  komfort Klienta, dlatego zabiegi są wykonywane  w przyjemnej, kameralnej i dyskretnej atmosferze.


Stawiam na Jakość, Precyzję, Bezpieczeństwo i porządną dawkę dobrego humoru. To wszystko Wam gwarantuję.


Monika Miedzińska Permanent Makeup Artist

 

Kontakt

 

MONIKA MIEDZIŃSKA PERMANENT MAKE UP ARTIST

 

Ul. Melchiora Wańkowicza 3D 

96-100 Skierniewice

Tel +48 511 921 918

email: mmiedzinska.art@gmail.com

Wyślij wiadomośc